Среда , 22 Май 2019

Home » Для чоловіків » Вплив куріння на чоловічу Y-хромосому

Вплив куріння на чоловічу Y-хромосому

Вчені із Швеції дослідили вплив куріння на генетичний апарат людини.

Сентябрь 18, 2014 7:22 пп Категорія:Для чоловіків Обговорити A+ / A-
Шкода куріння

Шкода куріння

Було встановлено: канцерогени, нікотин і смоли впливають на роботу Y-хромосоми у чоловіків.

У деяких випадках можлива повна втрата хромосоми. Фахівці в рамках дослідження довели, що курці втрачають більшу частину функціональної активність Y-хромосоми. Це позначається на тривалості життя чоловіків.

Продукти горіння тютюну чинять канцерогенну дію на організм, підвищують ймовірність раку, захворювань серцево-судинної і дихальної системи. Організм жінок в плані генів більш пристосований до зовнішніх впливів (жінки мають дві повноцінних X-хромосоми), тому куріння більш небезпечно для чоловіків. Зазначимо, процес деструкції Y-хромосоми є відновлюваним, якщо відмовитися від шкідливої звички і дотримуватися здорового способу життя протягом тривалого часу.

Кому буде корисною стаття?

медикам
пацієнтам
3.1
корисність

Матеріал буде більш корисним пацієнтам

4.9
Вплив куріння на чоловічу Y-хромосому Reviewed by on . [caption id="attachment_364" align="alignleft" width="300"] Шкода куріння[/caption] Було встановлено: канцерогени, нікотин і смоли впливають на роботу Y-хромосо [caption id="attachment_364" align="alignleft" width="300"] Шкода куріння[/caption] Було встановлено: канцерогени, нікотин і смоли впливають на роботу Y-хромосо Rating: 3.1

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top