Понедельник , 22 Апрель 2019

Home » Новини медицини » Люди дуже часто вмирають у свій день народження

Люди дуже часто вмирають у свій день народження

Вчені дослідили, що вмерти в свій день народження є набагато більше шансів ніж у звичайни день свого життя.

Сентябрь 21, 2014 7:23 пп Категорія:Новини медицини Обговорити A+ / A-
Смерть в день народження часте явище

Смерть в день народження часте явище

Як показав аналіз, проведений чиказькими дослідниками, люди значно частіше вмирають у власний день народження, ніж в інші дні року.

Результати проведеної роботи опубліковані в журналі Social Science & Medicine. Дослідження даних про смерть 25 мільйонів людей у віці старше 14 років виявило, що 73 266 осіб померли в свій день народження, що майже на 7 відсотків перевищує ймовірність померти в будь-який інший день.

За оцінкою авторів дослідження, це пов’язано з тим, що у свій день народження люди схильні змінювати свій звичайний режим і вести себе інакше. Так, зафіксовано, що в дні народження спостерігається підвищена кількість нещасних випадків під час вечірок з нагоди святкування дня народження, і самогубств. В основному до нещасних випадків призводить зловживання алкоголем і психоактивними речовинами, а до самогубств — депресія.

Кому буде корисною новина?

Медикам
Пацієнтам
3.0
Корисність

Новина буде одинаково цікава, як медикам так і пацієнтам

0
Люди дуже часто вмирають у свій день народження Reviewed by on . [caption id="attachment_370" align="alignleft" width="300"] Смерть в день народження часте явище[/caption] Як показав аналіз, проведений чиказькими дослідниками [caption id="attachment_370" align="alignleft" width="300"] Смерть в день народження часте явище[/caption] Як показав аналіз, проведений чиказькими дослідниками Rating: 3.0

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top