Воскресенье , 19 Май 2019

Home » Корисні статті » Яких продуктів слід уникати при простуді

Яких продуктів слід уникати при простуді

Від яких продоктів слід утриматись, щоб простуда швидше минула

Сентябрь 27, 2014 7:47 пп Категорія:Корисні статті Обговорити A+ / A-
Яких продуктів слід уникати при простуді

Яких продуктів слід уникати при простуді

1. Фруктові соки — чудове джерело вітамінів і мікроелементів. Але одночасно в них дуже високий вміст цукру, службовця ідеальним живильним середовищем для бактерій, і кислот, дратівливих запалену слизову.

2. Молочні продукти — роблять слиз у легенях і носоглотці більш в’язкою. До того ж молочні продукти можуть бути сильним алергеном.

3. Всі продукти з високим вмістом цукру необхідно виключити однозначно — вони пригнічують імунітет і посилюють запалення.

4. Жирна їжа, напівфабрикати і фастфуд. Тільки не позбавляйте себе жирів взагалі — курячий бульйон, яєчний жовток або салат, заправлений олією, повинні бути присутніми у вашому харчуванні.

5. Кава, міцний чай, кола — кофеїн сприяє обезводнення організму. До того ж він збільшує навантаження на серце і судини.

6. Алкоголь — горілка з перцем або тепле пиво при застуді — небезпечний міф. Алкоголь пригнічує імунітет, викликає спазм судин і сильно зневоднює тканини.

Кому буде корисною новина?

Медикам
Пацієнтам
4.1
корисність

Новина буде корисна впершу чергу пацієнтам

5.1
Яких продуктів слід уникати при простуді Reviewed by on . [caption id="attachment_383" align="alignleft" width="300"] Яких продуктів слід уникати при простуді[/caption] 1. Фруктові соки - чудове джерело вітамінів і мік [caption id="attachment_383" align="alignleft" width="300"] Яких продуктів слід уникати при простуді[/caption] 1. Фруктові соки - чудове джерело вітамінів і мік Rating: 4.1

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top