Понедельник , 22 Апрель 2019

Home » Для жінок » Як позбутися каміння в сечовому міхурі.

Як позбутися каміння в сечовому міхурі.

Камені в сечовому міхурі: способи лікування.

Октябрь 22, 2014 3:17 пп Категорія:Для жінок, Для чоловіків Обговорити A+ / A-
Як вивести каміння із сечового міхура

Як вивести каміння із сечового міхура

Всі системи в організмі людини повинні працювати якісно. Немає такого органу або функції, правильна робота яких є неважливою. Не є винятком і сечовий міхур. Нерідко, здається, що з ним може статися. Але крім стандартних запалень, викликаних переохолодженням, деякі мають ще одну проблему — камені в сечовому міхурі. Це один з небагатьох органів, який може страждати такою недугою.

Навіть якщо поки вас вони не турбують, це до пори, до часу. І заходи щодо позбавлення від них потрібно робити вже зараз. Видалення каменів з сечового міхура може здійснюватися кількома способами. Далеко не завжди потрібне хірургічне втручання. Часом досить перевести пацієнта на дієту і прийом препаратів, які сприяють виведенню каменів з міхура. Це, безумовно, найбільш прийнятний варіант, оскільки тут одночасно йде і профілактика появи нових каменів, і розщеплення старих. Але такий варіант не підходить в тих випадках, коли камені досягли такого розміру, що самостійно вони не вийдуть. У такому разі для того, щоб видалити камені в сечовому міхурі нелюхідна операция.

Однак і зміст та процедура самих операцій також можуть бути різними. У тих випадках, коли камінь піддається дробленню, наприклад, лазером, більш дрібні камінці можна вивести через сечовий канал. Зрозуміло, процедура не дуже приємна, але вона проходить під місцевою анестезією та безкровно. У тих випадках, коли каміння дуже великі та не піддаються подрібненню, проводиться стандартна операція під наркозом, де проводиться надріз, і вони видаляються. Безумовно, це крайній метод, і перш ніж приходити до нього, треба спробувати інші варіанти, в першу чергу консервативні. Але якщо, все ж таки, необхідний саме такий метод, то не варто уникати і нехтувати ним. У будь-якому випадку, такі рішення приймає лікар.

Кому буде корисною стаття?

пацієнтам
медикам
3.8
корисність

Стаття буде олнаково корисною, як пацієнтам, так і медикам

4.7
Як позбутися каміння в сечовому міхурі. Reviewed by on . [caption id="attachment_461" align="aligncenter" width="300"] Як вивести каміння із сечового міхура[/caption]Всі системи в організмі людини повинні працювати як [caption id="attachment_461" align="aligncenter" width="300"] Як вивести каміння із сечового міхура[/caption]Всі системи в організмі людини повинні працювати як Rating: 3.8

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top