Четверг , 27 Июнь 2019

Home » База знань » Дерматологія » Як лікувати осередкову алопецію

Як лікувати осередкову алопецію

Лікування осередкової алопеції включає застосування кортикостероїдних мазей, лазеротерапію, кріомасаж, електрофорез.

Ноябрь 13, 2014 2:02 пп Категорія:Дерматологія Обговорити A+ / A-
Лікування осередкової алопеції

Лікування осередкової алопеції

Також рекомендується застосовувати народні методи лікування ефірних олій та рослинних настоянок.

Осередкове облисіння — рідкісна форма алопеції, яка проявляється в залисинах круглих форм і може виникати не тільки на волосистій частині голови, але й поширюватися по всій поверхні тіла. В основному патологія спостерігається у людей від 18 до 40 років.

Облисіння може початися абсолютно несподівано і на перших стадіях особливо не проявляти себе. При цьому життєздатність волосяних цибулин може зберігатися ще близько 10-ти років.

Універсальної причини розвитку захворювання лікарі визначити не можуть. Однак є кілька факторів, які, у багатьох випадках, негативно позначаються на стані здоров’я:

— наслідки сильних механічних травм в області голови;

— ослаблення імунітету;

— хронічні інфекційні захворювання;

— стреси, емоційна перевтома;

— негативний вплив зовнішнього середовища;

— захворювання серцево-судинної системи;

— гормональні збої;

— генетична схильність;

— недолік деяких мікроелементів в організмі, зміни складу крові.

 

Як лікувати осередковану алопецію?

Осередкована алопеція вимагає комплексного лікування. Але для початку варто звернутися до трихолога і пройти комп’ютерну діагностику волосяних цибулин, епітелію і сальних залоз. При необхідності лікар може призначити додаткові дослідження (аналіз крові, УЗД щитовидної залози). Жінкам також можуть дати направлення до гінеколога або ендокринолога.

Для ефективної боротьби з осередкованою алопецією рекомендується застосовувати медикаментозну терапію (кортикостероїдні мазі, імунодепресанти, дибутиловий ефір, міноксидил, скипидарна мазь, вітамінні препарати), лазерний вплив (низькоінтенсивне опромінення), мезотерапію, а в запущених випадках — трансплантацію волосся. Однак остання процедура показана далеко не всім пацієнтам. Також іноді доцільно застосовувати кріомасаж шкіри голови, курс аплікації з парафіном, озонотерапию, електрофорез, рефлексотерапію.

Народні методи лікування також дають чудовий ефект при регулярному застосуванні. Неспецифічну подразнюючу дію надає настоянка лимонника, чілібухи, карстове масло, екстракт червоного перцю, антралин, часниковий сік, нафталіновий спирт. Зміцнити волосяні цибулини допоможуть препарати з кремнієм.

Як лікувати осередкову алопецію Reviewed by on . [caption id="attachment_501" align="alignleft" width="300"] Лікування осередкової алопеції[/caption] Також рекомендується застосовувати народні методи лікування [caption id="attachment_501" align="alignleft" width="300"] Лікування осередкової алопеції[/caption] Також рекомендується застосовувати народні методи лікування Rating: 0

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top