vagitnist-najvazhlivishij-i-vidpovidalnij-etap-u-zhitti-zhinki

Вагітність — найважливіший і відповідальний етап у житті жінки

vagitnist-najvazhlivishij-i-vidpovidalnij-etap-u-zhitti-zhinkiДізнавшись про своє становище, жінка відчуває величезну кількість почуттів, від страху до необмеженої радості. Майбутній мамі необхідно почати жити по новому, переглянути свої пріоритети. Бути уважними до власного здоров’я та здоров’я дитини. Уникати негативних факторів і емоцій. Дотримуватися правил і норм поведінки для вагітних.

Важливо своєчасно помітити перші ознаки вагітності і почати вести інший спосіб життя, більш ретельно стежити за своїм здоров’ям. Мережа медичний центрів «Мати та дитина» пише про ознаки вагітності які однозначно можуть говорити про зародження нового життя в утробі матері. До речі, цей центр рекомендують багато як один з кращих, в яких надається допомога вагітним у Києві та Львові.

Вагітні дівчата сприймають світ по-новому. Для неї відкриваються нові почуття, звички, бажання. У цей момент перед нею виникає маса питань. Душевний спокій і гарний настрій повинні супроводжувати жінку в цей період постійно. Вагітність надає жінці краси і привабливості.

Як же поводитися під час вагітності? Необхідно менше працювати, більше перебувати на свіжому повітрі, не піднімати важкі предмети. Дуже важливо займатися фізкультурою для вагітних, навіть вітаються походи в басейн. Стежити за своїм сном обов’язково. Вагітній жінці особливо ретельно потрібно стежити за особистою гігієною, робити водні процедури, провітрювати квартиру. У холодну пору року тепліше одягатися, щоб не захворіти, так як можуть виникнути ускладнення. Прибрати зі свого життя погані звички: алкоголь, куріння, гучні компанії. Доведеться змінити весь гардероб. Одяг не повинна приносити дискомфорт мамі і малюкові. Вагітним слід звернутися до зубного лікаря і при необхідності вилікувати зуби. Якщо цього не зробити, то після пологів з цим виникнуть проблеми. Потрібно звернути увагу і на меню майбутньої мами, внести в нього зміни. Вживати більше вітамінів, молочних продуктів, фруктів і овочів. Багато від чого доведеться також і відмовитися. У перші і останні місяці вагітності доведеться забути і про статеві стосунки, щоб не стався викидень.

Діти — це наше майбутнє, радість і сенс життя. Здорова дитина — щастя для батьків. Дуже важливо про це пам’ятати, коли в тебе розвивається нове життя, така беззахисна і чекає любові і турботи.

Добавить комментарий