Вторник , 23 Апрель 2019

Home » Новини медицини » В Україні росте відсоток старшого покоління, і зменшується — молодого.

В Україні росте відсоток старшого покоління, і зменшується — молодого.

Кількість літніх людей в Україні перевершує кількість молодого населення.

Октябрь 10, 2014 1:03 пп Категорія:Новини медицини Обговорити A+ / A-
Демографічна ситуція в Україні

Демографічна ситуція в Україні

Моз України повідомило, що кількість літніх людей в Україні перевершує кількість молодого населення. І це в тому випадку, що в розвинених країнах подібне явище спостерігається через збільшення тривалості життя людей похилого віку, а у нас це відбувається через те, що народжуваність зменшується.

На сьогоднішній день в більшості сімей нормою вважається мати одну дитину. Причин подібного феномену безліч: починаючи від проблем економічного характеру, закінчуючи проблемами репродуктивними як у чоловіків, так і у жінок.

Східна частина України належить за рівнем народжуваності до депресивної, оскільки там фіксується найбільш низьке число новонароджених. Центральна  та північна частини країни є демографічно старими, і рівень народжуваності в цих регіонах аналогічний середньому по Україні.

Кому буде корисною новина?

медикам
пацієнтам
2.5
корисність

Новина буде однаково корисною як пацієнтам, так і медикам

4.4
В Україні росте відсоток старшого покоління, і зменшується — молодого. Reviewed by on . [caption id="attachment_417" align="alignleft" width="300"] Демографічна ситуція в Україні[/caption] Моз України повідомило, що кількість літніх людей в Україні [caption id="attachment_417" align="alignleft" width="300"] Демографічна ситуція в Україні[/caption] Моз України повідомило, що кількість літніх людей в Україні Rating: 2.5

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top