Воскресенье , 19 Май 2019

Home » Новини медицини » В Ізраїлі розробили нові ліки від розсіяного склерозу

В Ізраїлі розробили нові ліки від розсіяного склерозу

Ізраїльська компанія Mapi Pharma випускає на ринок два нових лікарських препарати.

Сентябрь 28, 2014 12:52 пп Категорія:Новини медицини Обговорити A+ / A-
Нові ізраїльські ліки

Нові ізраїльські ліки

Перший препарат — для лікування розсіяного склерозу глатіромерацетат пролонгованої дії. Сам лікарський препарат вже застосовується при лікуванні, але в даному випадку мова йде про нову форму його застосування, що дозволяє проводити всього одне введення в організм в місяць і повільне звільнення.

Автори нових ліки не вважають, що новий препарат буде більш ефективним. Але, те, що він буде значно зручніше для хворого — це напевно. З урахуванням того, що розсіяний склероз — це довготривале хронічне захворювання, рідкісний прийом ліків є важливим фактором комфортності життя.

Другий препарат Tapentodol є знеболюючим засобом. Ці ліки будуть застосовуватися для полегшення болю від помірної до важкої гострості, а не хронічності.

Випуск на прилавки нового лікарського препарату планується після закінчення клінічних випробувань, орієнтовно через 2-3 роки.

У перспективі також розробка препаратів проти раку з повільним звільненням в організму.

Кому буде корисною новина?

Медикам
Пацієнтам
3.5
корисність

Новина буде корисна в першу черга практикуючим медикам

5
В Ізраїлі розробили нові ліки від розсіяного склерозу Reviewed by on . [caption id="attachment_386" align="aligncenter" width="580"] Нові ізраїльські ліки[/caption] Перший препарат - для лікування розсіяного склерозу глатіромерацет [caption id="attachment_386" align="aligncenter" width="580"] Нові ізраїльські ліки[/caption] Перший препарат - для лікування розсіяного склерозу глатіромерацет Rating: 3.5

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top