Воскресенье , 19 Май 2019

Home » Корисні статті » Скільки спорту потрібно для здоров’я

Скільки спорту потрібно для здоров’я

Вчені розповіли, як часто потрібно займатись спортом, щоб добре себе почувати та неперевантажувати організм

Сентябрь 25, 2014 7:40 пп Категорія:Корисні статті Обговорити A+ / A-
Спотр і здоров'я

Скільки потрібно займатись спортом для гарного самопочуття

Якщо Вам здається, що заняття спортом дуже виснажливі і Вам не підходять, можливо, Ви помиляєтеся. Вчені провели дослідження, яке показало, як можна отримати максимум користі при мінімальних навантаженнях.

Скільки потрібно займатися спортом,або скільки спорту потрібно  щоб краще себе почувати

Всього три хвилини регулярних вправ на тиждень допоможуть продовжити життя і знизити кров’яний тиск.

Нове дослідження, проведене в Університеті МакМастер в Онтаріо, опубліковане в журналі PLOS One, показало, що одна хвилина інтенсивних вправ під час десятихвилинних тренувань, що проводяться тричі на тиждень, стимулювала виникнення фізіологічних змін, пов’язаних з поліпшенням стану здоров’я пацієнтів із зайвою вагою.

Через 6 тижнів у 14 чоловіків і жінок із зайвою вагою спостерігалося поліпшення показників витривалості (приблизно на 12%), а також м’язової активності.

Цікаво, що при цьому в учасників-чоловіків знизився рівень цукру в крові, а у жінок — ні.

У ході дослідження учасників попросили виконувати вправи на велотренажерах протягом двох хвилин в якості розігріву. Після цього учасники докладали максимальних зусиль, крутячи педалі велотренажера в три підходи по 20 секунд, які чергувалися з двохвилинній повільної «їздою».

Таким чином, випробовувані займалися тричі на тиждень, тобто витрачали на вправи всього 30 хвилин на тиждень.

Фахівці вважають, що їзду на велосипеді цілком можна замінити бігом, і такі чергування навантаження і розслаблення благотворно позначаться на організмі не тільки людей із зайвою вагою, але й кожної людини.

Кому буде корисною новина?

Медикам
Пацієнтам
3.5
корисність

Новина в першу чергу буде цікавою для пацієнтів

5
Скільки спорту потрібно для здоров’я Reviewed by on . [caption id="attachment_378" align="alignleft" width="300"] Скільки потрібно займатись спортом для гарного самопочуття[/caption] Якщо Вам здається, що заняття с [caption id="attachment_378" align="alignleft" width="300"] Скільки потрібно займатись спортом для гарного самопочуття[/caption] Якщо Вам здається, що заняття с Rating: 3.5

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top