Понедельник , 22 Апрель 2019

Home » Для чоловіків » Ризик раку яєчок тепер визначають ще до народження

Ризик раку яєчок тепер визначають ще до народження

Вчені навчилися визначати ризик раку яєчок у чоловіків до народження

Сентябрь 23, 2014 7:35 пп Категорія:Для чоловіків Обговорити A+ / A-
Діагностика раку яєчок

Вчені навчилися визначати ризик раку яєчок у чоловіків до народження

Фахівці з Університету Кейс Вестерн Резерв в ході дослідження виявили мутації в генах, відповідальних за розвиток раку яєчок.

Сама мутація пов’язана з патологією іншого роду. Вона зачіпає ген SRY, який відповідає за формування чоловічих статевих органів на внутрішньоутробному етапі розвитку. Сам ген SRY відповідає за утворення, розвиток усіх важливих органів: мозку, дихальної системи, серця.

Він багато в чому визначає реакцію чоловіків на стрес. Завдяки гену чоловіки володіють більшою агресивністю, ніж жінки. Мутація в гені SRY порушує процес коагуляції білка, що заважає нормальному формуванню яєчок у чоловіків. Тканинні дефекти можуть привести до серйозної патології, включаючи пухлинний процес. Визначаючи стан гена SRY, можна діагностувати ризик розвитку хвороб репродуктивної системи у чоловіків на внутрішньоутробному етапі. Поки проведене дослідження дає нову інформацію для детального вивчення раку.

Профілактика раку яєчка полягає у своєчасному усуненні крипторхізм, попередження травм мошонки, виключення опромінення геніталій. Своєчасно виявлення раку яєчка сприяє регулярне самообстеження і раннє звернення до уролога-андролога при виявленні яких-небудь змін.

Кому буде корисною стаття?

медикам
пацієнтам
2.9
0

Стаття буде біль корисною пацієнтам

4.9
Ризик раку яєчок тепер визначають ще до народження Reviewed by on . [caption id="attachment_375" align="alignleft" width="300"] Вчені навчилися визначати ризик раку яєчок у чоловіків до народження[/caption] Фахівці з Університет [caption id="attachment_375" align="alignleft" width="300"] Вчені навчилися визначати ризик раку яєчок у чоловіків до народження[/caption] Фахівці з Університет Rating: 2.9

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top