Понедельник , 22 Апрель 2019

Home » Корисні статті » Особливості лікування за кордоном: Ізраїль

Особливості лікування за кордоном: Ізраїль

Лікування в Ізраїлі відрізняється своїм якісним проведенням. Можна сперечатися або погоджуватися, але реальність така, що ми живемо в світі стереотипів.

Сентябрь 30, 2014 4:17 пп Категорія:Корисні статті Обговорити A+ / A-
Лікування в Ізраїлі

Лікування в Ізраїлі відрізняється своїм якісним проведенням

Що поробиш, ми вважаємо, що собака і кішка жити в світі не можуть, що всі, хто сидять за кермом дорогих позашляховиків — це самозакохані і тупі персони, а все, що виробляється за кордоном — завжди краще, ніж те, що зроблено на Батьківщині.

Як показує практика, з будь-якого правила є виключення і, щоб не потрапити в халепу, потрібно думати і зважувати всі «за» і «проти» в складній ситуації, щоб не мати в житті тих проблем, яких реально можна було б уникнути.

Приміром, якщо хтось потребує лікування за кордоном, то помилково було б вважати, що досить просто вибрати хорошу клініку. Ні, адже подібний захід має на увазі цілий комплекс дій. Приміром, якщо необхідно лікування в Європі, це один комплекс проблем, якщо ж, скажімо, в Азії, все може бути по-іншому. Інші місцеві закони, інше ставлення до іноземців. Навіть до лікування, як такого!

Отже, потрібно володіти інформацією про те, у що може вилитися лікування в тій чи іншій країні. Адже варто пам’ятати, що мова йде не тільки про той час, що пацієнт проводить в самій клініці, але і про так званий реабілітаційний період.

Лікування в Ізраїлі якраз вигідно відрізняється саме якісним проведенням цього відрізка відновлення здоров’я, що відображається і в побудові методик одужання і підборі персоналу.

Сперечатися про те, в якій країні краще лікують, безглуздо. Все залежить від конкретного захворювання, фінансових можливостей хворого або його родини, а також від деяких бюрократичних моментів. Адже в деякі країни візу отримати дуже складно, навіть якщо є підтвердження того, що відвідування пов’язане із турботою про здоров’я. Звичайно, все це має значення, якщо медичне втручання потрібно терміново.

Якщо ж такого поспіху немає, то можна, при виборі орієнтуватися як на один якийсь фактор, так і на їх суму. Приміром, багато людей вибирають лікування у Німеччині в першу чергу тому, що цілий ряд захворювань там успішно лікують вже не перше десятиліття. Репутація, так би мовити, викликає довіру і повагу. Також підкуповує традиційно німецька акуратність, педантичність і порядок, який зведений в абсолют. Але, зрештою, кожен робить вибір для себе сам, але потім і пожинає плоди цього вибору…

Кому буде корисною стаття?

пацієнтам
медикам
2.5
корисність

Стаття буде більш корисною пацієнтам

5
Особливості лікування за кордоном: Ізраїль Reviewed by on . [caption id="attachment_398" align="alignleft" width="300"] Лікування в Ізраїлі відрізняється своїм якісним проведенням[/caption] Що поробиш, ми вважаємо, що со [caption id="attachment_398" align="alignleft" width="300"] Лікування в Ізраїлі відрізняється своїм якісним проведенням[/caption] Що поробиш, ми вважаємо, що со Rating: 2.5

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top