Вторник , 23 Апрель 2019

Home » Новини медицини » Оприлюднено рейтинг «нестриманих» націй.

Оприлюднено рейтинг «нестриманих» націй.

Українці виявилися найбільш стриманою нацією

Октябрь 24, 2014 3:35 пп Категорія:Новини медицини Обговорити A+ / A-
Українці виявилися найбільш стриманою нацією

Українці виявилися найбільш стриманою нацією

Нещодавно опублікований список найбільш емоційних країн світу свідчить, що найбільш нестриманими у своїх емоціях є філіппінці.

Дослідження засноване на опитуванні, проведеному в Американському інституті Геллапа. У дослідженні взяли участь респонденти з більш ніж 150 країн. Вчені встановлювали кількість випробуваних в день емоцій, з яких п’ять було позитивними, а п’ять — негативними. З’ясувалося, що половина опитуваних з Філіппін випробують весь спектр емоцій за день.

Дивлячись на те, як з кожним днем, на різних материках, зростає насильство, жорстокі вбивства, неприпиняють вщухати локальні конфлікти — таке дослідження є досить актуальним та суспільно необхідним.

Україна опинилася на одному з Росією рівні: емоційний показник склав 38 відсотків. Менш емоційними виявилися тільки Литва і Сінгапур.

Кому буде корисною новина?

пацієнтам
медикам
4.3
0

Новина буде однаково цікавою, як медикам, так і пацієнтиам

5.4
Оприлюднено рейтинг «нестриманих» націй. Reviewed by on . [caption id="attachment_464" align="aligncenter" width="300"] Українці виявилися найбільш стриманою нацією[/caption]Нещодавно опублікований список найбільш емоц [caption id="attachment_464" align="aligncenter" width="300"] Українці виявилися найбільш стриманою нацією[/caption]Нещодавно опублікований список найбільш емоц Rating: 4.3

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top