Понедельник , 22 Апрель 2019

Home » База знань » Алергологія » Лікування астми

Лікування астми

Лікування бронхіальної астми проходить у двох напрямках.

Ноябрь 2, 2014 6:32 пп Категорія:Алергологія Обговорити A+ / A-
Лікування астми

Лікування астми

Основна терапія, має протизапальну дію і методи швидкої допомоги в разі нападів. Протизапальне лікування включає використання таблеток та інгаляторів гормонального характеру.

 

Лікування астми

Найчастіше лікарі віддають перевагу інгаляторам, тому що вони мають менше побічних ефектів, а також при їх застосуванні ліки безпосередньо потрапляють в дихальні шляхи. Как лечится бронхиальная астма рекомендую прочитать на pulmonary.ru

Якщо у хворого напад, то слід його винести на свіже повітря. Необхідно відкрити вікно, зняти одяг, що заважає диханню, або розстебнути його. Далі хворий повинен випити таблетку еуфіліну та скористатися інгалятором.

Важливо також систематично відвідувати лікаря, щоб він міг оцінювати стан хворого, призначати нові методи лікування.

 

До варіантів організації лікування відносяться:

• Імунотерапія.

• Застосування імуностимуляторів.

• Народна медицина.

Бронхіальна астма лікарські препарати назначаются кваліфікованим лікарем, і тільки індивідуально. Слід не забувати, що не варто займатись самолікуванням.

У разі нападу слід використовувати бронхолітики, які сприяють поліпшенню стану хворого. Слід визнати, що такі ліки мають швидкий ефект, вони завжди мають бути в домашній аптечці.

Наступний вид ліків — базисні. Вони призначені для профілактики та лікування нападів, вживаються постійно. Дані лікарські засоби використовуються для зниження запальних процесів, набряклості бронхів і зниження реакції на алергени.

Прийом ліків слід поєднувати з періодичним відвідуванням санаторіїв.

Кому буде корисна стаття?

медикам
пацієнтам
3.4
корисність

Стаття буде більш корисною пацієнтам

4.7
Лікування астми Reviewed by on . [caption id="attachment_484" align="alignleft" width="300"] Лікування астми[/caption] Основна терапія, має протизапальну дію і методи швидкої допомоги в разі на [caption id="attachment_484" align="alignleft" width="300"] Лікування астми[/caption] Основна терапія, має протизапальну дію і методи швидкої допомоги в разі на Rating: 3.4

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top