Среда , 22 Май 2019

Home » Новини медицини » Критична ситуація вживання алкоголю підлітками

Критична ситуація вживання алкоголю підлітками

Головний нарколог Моз України пропонує підняти ціни на слабоалкогольні напої

Октябрь 17, 2014 2:54 пп Категорія:Новини медицини Обговорити A+ / A-
Головний нарколог Моз України пропонує підняти ціни на слабоалкогольні напої

Головний нарколог Моз України пропонує підняти ціни на слабоалкогольні напої

Головний нарколог українського Моз Анатолій Вієвський пропонує підвищити акцизні податки і ціни на напої з низьким вмістом алкоголю. Він мотивує свій заклик тим фактом, що слабоалкогольні напої є найпоширенішими в Україні серед підлітків.

У результаті дослідження, проведеного міжнародною компанією Еспада, половина дівчат, які не досягли повноліття вживали, так звані, алкопопсы — слабоалкогольні напої. Трохи від них відстають юнаки того ж віку. За словами експертів, незважаючи на те, що ці напої досить дешеві і володіють солодким смаком, вони таять в собі величезну шкоду для організму.

Для того, щоб довести ступінь шкоди від цих напоїв, представники Української асоціації профілактики алкогольної провели експеримент: вони поливали слабоалкогольними напоями протягом деякого часу кімнатні рослини в горщиках. Через три дні рослини загинули. Зараз фахівці рекомендують проводити такий самий експеримент у школах, щоб наочно продемонструвати, що напої з малим вмістом алкоголю є отрутою. Головний нарколог Міністерства охорони здоров’я України висловив жаль, що за останній час ведуться активні дебати, пов’язані з підняттям акцизів на пиво, в той час як мова про підняття ціни на слабоалкогольні напої не йде взагалі.

Кому буде корисною новина?

пацієнтам
медикам
2.6
корисність

Новина буде більш корисною пацієнтам

4.3
Критична ситуація вживання алкоголю підлітками Reviewed by on . [caption id="attachment_457" align="aligncenter" width="300"] Головний нарколог Моз України пропонує підняти ціни на слабоалкогольні напої[/caption]Головний нар [caption id="attachment_457" align="aligncenter" width="300"] Головний нарколог Моз України пропонує підняти ціни на слабоалкогольні напої[/caption]Головний нар Rating: 2.6

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top