Воскресенье , 19 Май 2019

Home » Корисні статті » Корисні властивості козячого сиру

Корисні властивості козячого сиру

Март 18, 2018 11:12 дп Категорія:Корисні статті Обговорити A+ / A-

poleznye-svojstva-kozego-syraКорисні властивості козячого сиру

Компанія «Еко Карпати» eko-karpaty.com.ua виробляє натуральний і екологічний сир, виготовлений з козячого молока. Сировина, що використовується у виробництві сирів, поставляється з власної козячої ферми, що дозволяє отримати впевненість у тому, що продукція є на всі 100% натуральної, якісної, відповідної діючим нормам і стандартам. У каталозі представлений сир з Козин молока, м’які, середні і тверді різновиди козячого сиру на будь-який смак. Навіть самий примхливий і вимогливий гурман гарантовано знайде для себе оптимальний сорт сиру з козячого молока. Продукція має білосніжний колір, що оповідає про відсутність в її складі каротину.

Козій сир славиться наявністю величезного набору корисних мінералів, вітамінів та інших мікроелементів. Саме в цьому виді міститься максимальна кількість кальцію, який відповідає за здоров’я зубів і міцність кісток. Вживання в їжу продукту дозволить вам забезпечити ефективну профілактику ракових утворень в товстій кишці і молочній залозі. Якщо ви візьмете за правило з’їдати щодня хоча б 100 грам сиру з козячого молока, то ви назавжди забудете про мігрень, про підвищений або знижений тиск, про депресивні розлади. Буде нормалізована діяльність вашої нервової системи.

Рекомендується є даний продукт людям з проблемами в роботі травної системи, з відхиленнями в психіці, старшого віку. Сир з натурального козячого молока нормалізує артеріальний тиск. Продукт легко і швидко засвоюється організмом, його рекомендують їсти людям зі зниженим імунітетом, у період післяопераційної реабілітації.

У козячому сирі присутній мінімальний вміст холестерину і натрію — продукт рекомендований тим, хто страждає на захворювання серця або на цукровий діабет. Продукт швидко і легко засвоюється. Сир з козячого молока збільшує швидкість метаболізму — сприяє спалюванню жирів.

Ціни на сир з козячого молока тут eko-karpaty.com.ua не на багато відрізняються від цін на сир з коров’ячого молока. У той же час козячий набагато корисніше, а смак більш вишуканий.

Вживання в їжу продукту дозволить вам забезпечити ефективну профілактику ракових утворень в товстій кишці і молочній залозі. Якщо ви візьмете за правило з’їдати щодня хоча б 100 грам сиру з козячого молока, то ви назавжди забудете про мігрень, про підвищений або знижений тиск, про депресивні розлади.

http://unique-people.org/

Корисні властивості козячого сиру Reviewed by on . Корисні властивості козячого сиру Компанія «Еко Карпати» eko-karpaty.com.ua виробляє натуральний і екологічний сир, виготовлений з козячого молока. Сировина, що Корисні властивості козячого сиру Компанія «Еко Карпати» eko-karpaty.com.ua виробляє натуральний і екологічний сир, виготовлений з козячого молока. Сировина, що Rating: 0

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top