Четверг , 27 Июнь 2019

Home » Корисні статті » Консультації нейрохірурга найвищого професійного рівня дистанційно!

Консультації нейрохірурга найвищого професійного рівня дистанційно!

Октябрь 23, 2015 1:30 пп Категорія:Корисні статті Обговорити A+ / A-

konsultaciyi-nejroxirurga-najvishhogo-profesijnogo-rivnya-distancijnoДоктор-нейорхірург Іонніс Ставр пропонує пацієнтам як діагностику і лікування захворювань, включаючи онкологічні, так дистанційну консультацію. Приватна клініка нейрохірургії територіально розташована в Австрії. Сам доктор представляє Віденську школу медицини, яка найбільш відома всьому світу завдяки своїм досягненням в галузі нейрохірургії та онкології.

Так, як Австрія славиться своїми інноваційними розробками та застосуванню новітнього медичного обладнання як для діагностики, так і для лікування, то  нейрохірург у Відні  доктор Іонніс Ставр вирішив саме тут заснувати свою приватну клініку «Лікарська практика Маргаретен» www.praxis-margareten.at для досягнення кращого результату в галузі нейрохірургії.

Кожен пацієнт клініки в обов’язковому порядку потрапляє на індивідуальний прийом доктора, що дозволяє поставити правильний діагноз і призначити найбільш ефективне лікування пацієнтові. Якщо пацієнт приходить з уже готовими знімками і результатами досліджень, то доктор-нейрохірург Іонніс Ставр пропонує терапію в індивідуальному порядку, при цьому попереджаючи пацієнта про можливі наслідки і побічних ефектів лікування.

Якщо ж у вас немає можливості особисто потрапити на прийом до лікаря, то ви можете зробити це дистанційно. Для цього вам просто достатньо буде вислати копії знімків і результати аналізів на електронну пошту доктора, після чого ви отримаєте професійну консультацію нейрохірурга або в електронному вигляді, або по телефону.

Консультації нейрохірурга найвищого професійного рівня дистанційно! Reviewed by on . Доктор-нейорхірург Іонніс Ставр пропонує пацієнтам як діагностику і лікування захворювань, включаючи онкологічні, так дистанційну консультацію. Приватна клініка Доктор-нейорхірург Іонніс Ставр пропонує пацієнтам як діагностику і лікування захворювань, включаючи онкологічні, так дистанційну консультацію. Приватна клініка Rating: 0

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top