Вторник , 23 Апрель 2019

Home » Корисні статті » Фітнес для майбутніх мам

Фітнес для майбутніх мам

Июль 15, 2016 8:00 пп Категорія:Корисні статті Обговорити A+ / A-

Пілатес і йога. Зайняття для вагітних

Якщо ви готуєтеся знайти радість материнства, то в першу чергу потрібно істотно змінити свій спосіб життя. Слід пам’ятати, що заняття спортом під час вагітності також важливо і корисно, як і правильне збалансоване харчування.

Ідеальним варіантом у цьому випадку буде відвідування фітнес зайнять для вагітних. Але перед цим потрібно обов’язково проконсультуватися зі своїм лікарем. І якщо не буде ніяких протипоказань, ви можете сміливо відправлятися в фітнес клуб на тренування.

У чому користь фітнесу для вагітних?

Заняття спортом під час вагітності не тільки допоможе підготувати організм жінки до пологів, але і впоратися з навантаженнями. Вправи сприяють зміцненню тих м’язів, на які доведеться основне навантаження під час пологів. Поліпшить загальне самопочуття, позбавить від судом і зніме набряки в ногах, нормалізує артеріальний тиск і завчасно підготує м’язи серця до навантаження. При регулярних тренуваннях підвищується рівень ендорфінів, а народження дитини відновлення організму відбувається набагато швидше.

Безумовно, є деякі обмеження на види фізичної активності, що містять в собі стрибки, різкі рухи, вібрацію тіла і сильне емоційне перенавантаження. Необхідно відмовитися від присідань, глибоких розтяжок і від стрибків в воду. Починати тренування можна в період з 12-ї до 32-го тижня.

Якщо до вагітності ви не відвідували фітнес клуб і не займалися ніяким спортом, то починати бажано з аеробіки, але тільки не танцювальної. Віддавайте перевагу вправам, що сприяють зміцненню серцево-судинної системи і зниженню ризику варикозного розширення вен.

Як уже згадувалося раніше, регулярні заняття фітнесом під час вагітності благотворно впливають на майбутню маму. Однак і для малюка, чия мама в період вагітності вела правильний і активний спосіб життя, користь буде не менш значущою. Як показує статистика, у таких дітей рідше трапляється внутрішньоутробна гіпоксія, добре розвинені рухові навички, високий рівень розумового розвитку. Вони менш дратівливі і вони більш активні.

Також варто зазначити, що навіть після народження малюка, не варто припиняти займатися фітнесом. Це допоможе вам швидко і ефективно відновити фігуру. Відновлювальний період, після якого можна повернутися до тренувань, залежить від тяжкості та типу пологів. Тому це питання теж необхідно обговорити з лікарем.

За матеріалами сайту фітнес-клубу «Гран-Прі».

Фітнес для майбутніх мам Reviewed by on . Якщо ви готуєтеся знайти радість материнства, то в першу чергу потрібно істотно змінити свій спосіб життя. Слід пам'ятати, що заняття спортом під час вагітності Якщо ви готуєтеся знайти радість материнства, то в першу чергу потрібно істотно змінити свій спосіб життя. Слід пам'ятати, що заняття спортом під час вагітності Rating: 0

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top