Вторник , 23 Апрель 2019

Home » Корисні статті » Білкова дієта смертельно небезпечна

Білкова дієта смертельно небезпечна

Апрель 20, 2015 12:02 дп Категорія:Корисні статті Обговорити A+ / A-

Білкова дієта смертельно небезпечнаГрупа американських вчених після проведених досліджень дійшла висновку, що білкові дієти можуть нашкодити здоров’ю. Спостереження за людьми тривали протягом 20 років.

Як повідомляє ІА «своп» , вчені з Південної Каліфорнії протягом 20 років збирали дані про здоров’я декількох тисяч людей. Зібрана інформація була оформлена в статистику, згідно з якою 75% людей, які дотримувалися раціону з великим вмістом білків у віці від 50 до 65 років можуть померти від раптової смерті.

При цьому також вказується, що білкова дієта в 4 рази підвищує ризик розвитку онкозахворювань.

Таким чином, вченим вдалося довести, що твердження про те, що білкові дієти супроводжують здорове та активне життя — не більше ніж міф.

Резюмуючи свої дослідження, фахівці порівняли щоденну білкову дієту з пачкою сигарет, викурених за день.

Білкова дієта смертельно небезпечна Reviewed by on . Група американських вчених після проведених досліджень дійшла висновку, що білкові дієти можуть нашкодити здоров'ю. Спостереження за людьми тривали протягом 20 Група американських вчених після проведених досліджень дійшла висновку, що білкові дієти можуть нашкодити здоров'ю. Спостереження за людьми тривали протягом 20 Rating: 0

Обговорення

You must be logged in to post a comment.

scroll to top